Slide
Butik
Çözümler !
Her kurumun DNA’sı ve ihtiyaçları farklıdır.
Müşterimiz olan firmaların iş hedeflerine ulaşmaları için,
bu eksende geliştirdiğimiz özelleştirilmiş
çözümlere odaklanırız.
Slide
Proaktif Danışman
Kadromuz!
Dünya ve Türkiye çapında, uluslararası ve ulusal büyük
şirketlerde deneyim kazanmış, 20 yıldan fazla kıdemli
uzman danışmanlarımızla fark yaratırız
Danışmanlarımız

Türkiye’de, 2009 yılından bu yana insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında faaliyet gösteriyoruz. 30 yıldan fazla deneyime sahip kıdemli danışmanlarımızın uzmanlığı ile firmaların ihtiyacına özel butik bir hizmet veriyoruz. İnsan Kaynakları Danışmanlığı, Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme.

Uluslararası ağımızın gücü ile farklı iş yapış modelleri geliştiriyoruz. Dünya lideri firmalarla yaptığımız stratejik işbirliklerinin sağladığı en iyi insan kaynakları uygulamalarını müşterilerimize en yüksek kalite standartlarında sunuyoruz.

Çok uluslu ve ulusal müşterilerimiziniş hedeflerine ulaşmaları için, hedefledikleri insan kaynağını temin ediyor, onlara özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Gücümüzü, iş ortağı olarak gördüğümüz ve tüm iş süreçlerde birlikte çalıştığımız, köklü ve uzun soluklu müşteri portföyümüzden alıyoruz.

Global bakış açımız, bölgesel/yerel pazarlardaki bilgi birikimimiz ve farklı sektörlerdeki uzmanlıklarımız, iş yapma kültüründe ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamada bize üstün rekabet avantajları sağlıyor. Ekonominin dinamizmini oluşturan büyük, orta ölçekteki tüm şirketlerin, geleceklerini şekillendirdiğine inandığımız insan kaynaklarını yönetiyor, kurumlarına değer katacak yönetici/liderlerle buluşturuyoruz.

Amacımız, stratejik işbirliği yaptığımız dünya çapında söz sahibi firmaların en iyi uygulamalarını, uzman danışmanlarımızın 30 yılı aşan deneyimleri ile harmanlayarak, müşterimiz şirketlerin iş süreçlerine aktarmak, bu yolla onların kurumsallaşmalarına ve büyümelerine destek olmaktır.

Temel değerlerimiz

  • Müşterilerimize beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet sunmak
  • Etik ve yasal olmak
  • Alanında en iyi olan danışman kadrosuyla çalışmak
  • Hem müşteriye hem de adaya, açık ve dürüst olmak
  • Yüksek hizmet kalitemizden asla taviz vermemek
  • Ulusal ve uluslararası bilgi ve deneyimimiz ile topluma değer sunmak

Özel İstihdam Bürosu

ERGENE YÖNETİM DANIŞMANLIĞI TİCARET LTD. ŞTİ. Özel İstihdam Bürosu Olarak 04/12/2021 – 03/12/2024 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 08.11.2021 tarih ve 10030447 sayılı karar uyarınca 672 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.

İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87

İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Şişli Hizmet Merkezi : 02122910925

ozel-istihdam-burosu
hemen iletişime geçin !

Hizmetlerimiz hakkında sorularınızı sorabilir ve her türlü konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.